Ağ – Geu-mul 2016 Türkçe Dublaj Full Hd 720p İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Part Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Ağ – Geu-mul İzle

Bir adam ve hayatı balıkçılıkla geçen birisi. Teknesi küçüktür ama kendisine yetmektedir.Bir gün yine açılır sulara fakat teknenin motoru bozulur.Tekne kendisini Kuzey Kore’den Güney Kore’ye sürükler. Orada ki askeri birlikler balıkçıyı tutuklar ve anında hapse atar. Casus olduğu düşünülerek sorguya alırlar fakat adamın hiç böyle bir niyeti yoktur. Uzun konuşmalar sonucu ülkesine geri gönderilir fakat aynı sorgu kendi ülkesinde de uygulanır.Bu iki ülke arasında kalan balıkçı durumun içinden çıkamaz.İki ülke arasında durum bir balıkçı üzerinden sizlere filmde anlatılmıştır. 2017 Filmleri
Ağ – Geu-mul İzle filmi izlemek isteyen herkese iyi seyirler diler yorum yapmanızı rica ederiz. Www.vizyonfilmlerim.net gururla sunar.

Ağ – Geu-mul 2016 Türkçe Dublaj Full Hd İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ağ – Geu-mul 2016 Türkçe Dublaj Full Hd 720p İzle

Bir adam ve hayatı balıkçılıkla geçen birisi. Teknesi küçüktür ama kendisine yetmektedir.Bir gün yine açılır sulara fakat teknenin motoru bozulur.Tekne kendisini Kuzey Kore’den Güney Kore’ye sürükler. Orada ki askeri birlikler balıkçıyı tutuklar ve anında hapse atar. Casus olduğu düşünülerek sorguya alırlar fakat adamın hiç böyle bir niyeti yoktur. Uzun konuşmalar sonucu ülkesine geri gönderilir fakat aynı sorgu kendi ülkesinde de uygulanır.Bu iki ülke arasında kalan balıkçı durumun içinden çıkamaz.İki ülke arasında durum bir balıkçı üzerinden sizlere filmde anlatılmıştır.
Ağ – Geu-mul İzle filmi izlemek isteyen herkese iyi seyirler diler yorum yapmanızı rica ederiz. Www.vizyonfilmlerim.net gururla sunar.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Savaş, Tarih, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: Belirtilmemiş

Yönetmen: Kim Ki-duk

Oyuncular: Ryu Seung-beom , Lee Won-geun , Kim Young-min , Ahn Ji-hye , Choi Gwi-Hwa

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?